ESY- FLORESY, ZYGZAKI,KRESKI....

Rysowanie to jedno z ulubionych zajęć większośći przedszkolaków.
W związku z tym w każdy piątek ćhętnych rodziców i dzieci zapraszamy po odbiór kart pracy : rysowanie po śladzie, łączenie kropek, kolorowanie według wzoru, szlaczki. Dzięki temu dzieci w weekend w towarzystwie najbliższych będą mogły poćwiczyć swoją kreatywność, spostrzegawczość, sprawność manualną oraz.....cierpliwość.

ZAPROSZENIE DO CZYTANIA BAJEK W NASZYM PRZEDSZKOLU

"GŁOŚNE CZYTANIE TO KLUCZ DO MĄDROŚĆI" dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci z naszego przedszkola do aktywnego włączenia się w akcję pt. "Bajkoczytanie na dywanie". Rodzica chętnego do przeczytania bajek lub wierszy dzieciom prosimy o wybranie dnia i godziny, która Państwu odpowiada oraz o podanie informacji nauczycielom. W imieniu Przedszkolaków- dziękujemy.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
Przedszkolaki zbierają plastikowe nakrętki, które przekazywane są do hospicjum w Puławach.

WYLOSUJ ANIOŁA STRÓŻA

Przedszkolaki dwa razy w roku (okres przedświąteczny) własnoręcznie wykonują i dekorują kartki, które wysyłane są na adres fundacji "Gdy Liczy się Czas" .Kartki są losowane przez dzieci przebywające w szpitalu , na oddziale onkologicznym. Akcja ma na celu wsparcie oraz wywołanie uśmiechu na twarzach małych pacjentów.