Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

...na do widzenia ♥...

Kochani,
... to był magiczny czas. Plotłam warkocze, składałam samoloty, budowałam garaże, zamki i zoo, wypijając po kilka kaw naraz "zrobionych " przez kolejne dzieci z samego rana :), przegryzając drewnianą pizzą i tortem :D. Ocierałam łzy, wycierałam nosy, i łaskotałam aż bolały ze śmiechu boki ♥ starając się spowodować, by świat Waszych dzieci ani na chwilę nie stracił dziecięcych barw, tych które wnieśli ze sobą przekraczając po raz pierwszy progi naszego przedszkola.
Byłam Kochaną Panią, Ciocią, a czasami Mamunią ♥ Mówią, że kto kocha to co robi, nie przepracuje nawet dnia. I dla mnie to była niesamowita przyjemność spędzać czas z Waszymi-Naszymi dziećmi.
Dziękuję za Wasze wsparcie, i za zaufanie, które z czasem wywołało radość w oczach Waszych i Waszych dzieci ♥
Dzieci Moje Kochane, zostaniecie na Zawsze w moim sercu ♥

Pani Aniu, Karolina- dziękuję ♥

Widywać będziemy się jeszcze nie raz, dlatego mówię po prostu do widzenia ♥